امروز سه شنبه , ۱ تیر , ۱۴۰۰ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

1,346 بار 10th آوریل 2016 جواد اخبار دکتری , اخبار مقاطع تحصیلی بدون نظر

 

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به ظرفیت حدود ۱۲ هزار نفری در آزمون دکتری ۹۵ گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ امشب (یکشنبه) برای انتخاب رشته فرصت دارند و این فرصت قابل تمدید نیست.

 

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به اینکه داوطلبان تا ساعت ۲۴ امروز (یکشنبه) فرصت دارند تا نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۵ اقدام کنند، اظهار داشت:‌ این فرصت دیگر تمدید نمی‌شود.

وی افزود: تا ساعت ۸ صبح امروز ۱۲۳ هزار و ۸۰۰ داوطلب از تعدد ۱۲۷ هزار و ۷۲۴ داوطلب حاضر در جلسه آزمون نسبت به دریافت پرینت کارنامه نتایج اولیه اقدام کرده‌اند و از این تعداد ۹۵ هزار و ۷۰۰ نفر برای انتخاب کد رشته محل‌های تحصیلی مورد علاقه و ثبت‌ آن در فرم انتخاب رشته اقدام کرده‌اند به عبارت دیگر بیش از ۷۷ درصد داوطلبان انتخاب رشته‌ کرده‌اند.

 

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به اینکه ظرفیت پذیرش در آزمون دکتری ۹۵ حدود ۱۲ هزار نفر است، گفت:‌ پس از اتمام فرآیند انتخاب رشته، داوطلبان باید از اواخر دهه اول اردیبهشت با مراجعه به سایت سازمان سنجش و دانشگاه‌ها از حدنصاب نمره تعیین شده در هر کدرشته محل مطلع شوند و با توجه به ضوابط دانشگاه‌ها برای مصاحبه، شرکت در آزمون و بررسی مدارک اقدام کنند.

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب