امروز یکشنبه , ۲۸ دی , ۱۳۹۹ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

785 بار 1st فوریه 2017 جواد اخبار مقاطع تحصیلی بدون نظر

علم و صنعت

 

رئیس دانشگاه علم و صنعت گفت:

روز گذشته افرادی به ساختمان این دانشگاه در شهرستان نور هجوم بردند و درب و پنجره های این ساختمان را شکستند.

محمدعلی برخورداری در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: حدود چهار سال گذشته مسئولان محلی شهرستان نور از دانشگاه علم و صنعت درخواست کردند تا واحد دانشگاهی در این منطقه راه اندازی کند که قرار بود زیرساخت ها از جمله ساختمان از سوی مسئولان تامین شود.

وی افزود: در همان سال ها یک ساختمان نیمه کاره از سوی فرمانداری به دانشگاه داده شد که دانشگاه با هزینه یک میلیاردتومانی ساختمان را کامل کرده و اقدام به پذیرش دانشجو کرد.

رئیس دانشگاه علم و صنعت خاطرنشان کرد: قرار بود دانشگاه در این ساختمان طی چهارسال فعالیت کند تا فضای فیزیکی لازم برای ادامه کار از سوی مسئولان منطقه فراهم شود که روز گذشته بدون اخطار قبلی و یا حتی ابلاغیه ای افرادی به ساختمان دانشگاه در شهرستان نور هجوم بردند و اقدام به شکستن درب و پنجره ها کرده اند.

وی درباره هویت این افراد گفت: آنچه عنوان می شود این است که این افراد از طرف فرمانداری نور بوده اند اما صحت و سقمش را اطلاع نداریم.

برخورداری تاکید کرد: من به فرمانداری نامه ای نوشتم که نسبت به تامین زیرساخت فیزیکی لازم برای ادامه فعالیت این دانشگاه در شهرستان نور اقدام شود و درصورت امکان تا پایان ترم تحصیلی برای تخلیه ساختمان فعلی مهلت داده شود.

وی عنوان کرد: باتوجه به اقدامی که صورت گرفت و هجوم افرادی به ساختمان این دانشگاه مجددا نامه ای به فرمانداری ارسال کردیم که اگر قرار است در این منطقه فعالیت آموزشی از سوی دانشگاه علم و صنعت صورت گیرد باید زیرساخت فیزیکی آن تامین شود.

رئیس دانشگاه علم و صنعت گفت: درحال حاضر دانشگاه علم و صنعت واحد نور دارای حدود ۳۰۰ دانشجو است.

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب