امروز پنج شنبه , ۳ تیر , ۱۴۰۰ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

 

مشاور عالی سازمان سنجش گفت:‌ تا صبح امروز ۱۳۰ هزار و ۳۸۵ نفر در آزمون کاردانی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای و مؤسسات غیرانتفاعی ثبت‌نام کرده‌اند و ظرفیت پذیرش در این دوره‌ها ۲۷۹ هزار و ۴۱۱ نفر است.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت:‌ ثبت‌نام برای شرکت در آزمون دور‌ه‌های کاردانی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای و مؤسسات غیرانتفاعی و غیردولتی سال ۹۵ از چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۵ منحصراً از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شد و امروز (چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت) پایان می‌پذیرد.

وی افزود: تا صبح امروز ۱۳۰ هزار و ۳۸۵ نفر ثبت‌نام کرده‌اند و ظرفیت پذیرش دانشجو در این دوره‌ها ۲۷۹ هزار و ۴۱۱ نفر است.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت:‌ براساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنما پذیرش برای ۴۲ کدرشته امتحانی صورت می‌گیرد و برای ۳۱ رشته امتحانی، پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) صورت خواهد گرفت که اطلاعات این رشته‌ها در جدول شماره یک مندرج در صفحات ۱۰ و ۱۱ دفترچه راهنما آمده است.

توکلی افزود:‌ پذیرش دانشجو در ۱۱ رشته امتحانی دیگر با آزمون صورت می‌گیرد که این رشته‌ها عبارتند از الکترونیک (کد ۱۲)، کامپیوتر (کد۱۴)، مکانیک خودرو (کد ۱۷)،  تأسیسات(کد ۱۹)، نقشه کشی و معماری (کد ۲۳)، نقشه برداری (کد ۲۴)، حسابداری (کد ۳۳)، مدیریت خانواده (کد ۳۶)،‌ تربیت بدنی (کد ۳۸)، گرافیک (کد ۳۹) و صنایع غذایی (کد ۵۱)، فهرست این رشته‌ها در جدول شماره یک دفترچه راهنما آمده است.

وی گفت:‌کارت شرکت در آزمون در تاریخ ۱۹ مرداد بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان تا ساعت ۲۴ پنجشنبه ۲۱ مرداد برای دریافت پرینت کارت فرصت دارند، این آزمون در صبح جمعه ۲۲ مرداد برگزار می‌شود و نتیجه نهایی در دهه آخر شهریور اعلام خواهد شد.

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب