امروز چهارشنبه , ۱۳ اسفند , ۱۳۹۹ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

 

رئیس سازمان سنجش با اشاره به اینکه آزمون دکترای سال ۹۵ با شرکت ۱۵۸ هزار داوطلب در ۵۴ شهرستان کشور برگزار شد، گفت: نتایج اولیه هفته اول اردیبهشت سال ۹۵ اعلام می‌شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش امروز در بازدید از یکی از حوزه‌های برگزاری آزمون دکترای نیمه متمرکز سال ۹۵ در دانشکده ادبیات و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی اظهار داشت: آزمون دکترای نیمه متمرکز سال ۹۵ با شرکت ۱۵۸ هزار داوطلب در ۵۴ شهرستان کشور صبح امروز (جمعه) در حال برگزاری است.

وی افزود: طبق گزارش‌های رسیده این آزمون به موقع، با دقت و امنیت کامل آغاز شده است.

رئیس سازمان سنجش با اشاره به اینکه ۴۳ درصد از داوطلبان آزمون دکترای نیمه‌متمرکز سال ۹۵ خانم و ۵۷ درصد مرد هستند گفت: نتایج اولیه آزمون هفته اول اردیبهشت سال ۹۵ اعلام می‌شود.

خدایی ادامه داد: تا ۱۰ اردیبهشت دفترچه ظرفیت دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و دانشگاه‌ها فرصت دارند از تاریخ ۱۸ اردیبهشت تا ۳۱ تیرماه سال ۹۵ فرآیند مرحله دوم یعنی مصاحبه، امتحانات تخصصی و بررسی مدارک را انجام داده و نتایج را تا مردادماه جهت تایید نهایی به سازمان سنجش ارسال کنند.

وی گفت: تایید نهای نتایج در شهریورماه صورت می‌گیرد. همچنین در آزمون دکترای سال ۹۵، پذیرش بدون آزمون صرفا برای دانشجویان استعدادهای درخشان است.

رئیس سازمان سنجش خاطرنشان کرد: امسال کارنامه داوطلبان را در اختیار آنها قرار می‌دهیم، حد نصاب نمره در هر رشته از سوی دانشگاه‌ها مشخص شده است که آن را از طریق سایت دانشگاه‌ها و سازمان سنجش اعلام خواهیم کرد. تا ۱۰ اردیبهشت اطلاعیه دانشگاه‌ها در این خصوص در سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب