امروز سه شنبه , ۱۲ اسفند , ۱۳۹۹ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

 

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش دوره کاردانی فنی و حرفه‌ای دانشگاه علمی کاربردی از عصر امروز (چهارشنبه ۱۴ بهمن)‌ آغاز می‌شود و داوطلبان باید با مطالعه دفترچه راهنما نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

 

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت:‌ به اطلاع تمام متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بهمن سال ۱۳۹۴ می‌رسانیم که ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش این دوره از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از امروز (چهارشنبه ۱۴ بهمن) آغاز و سه‌شنبه ۲۰ بهمن پایان می‌پذیرد.

وی افزود:‌ تمام داوطلبان متقاضی ثبت‌نام که دارای شرایط عمومی و اختصاصی هستند، می‌توانند در پذیرش این دوره ثبت‌نام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش درخصوص شرایط ثبت‌نام گفت:‌داوطلبان باید تک تک اقدامات زیر را به موقع و در مهلت مقرر انجام دهند.  مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش، دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام از طریق سایت سازمان ( دفترچه همزمان با ثبت‌نام  از عصر امروز قابل دسترسی است )،‌ پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی. داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و پرداخت مبلغ ۱۵۰ هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در پذیرش، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند و آماده کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت‌نام.

 

توکلی بیان کرد:‌ داوطلبان باید پس از مطالعه دفترچه راهنمای پذیرش و آشنایی با تمام شرایط و ضوابط پذیرش، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

 

وی گفت:‌ گزینش دانشجو در هر یک از کدرشته محل‌های تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم و سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان، بومی بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی – کاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌گیرد. بدیهی است برای هر یک از موارد فوق ارائه مستندات مربوط در زمان ثبت‌نام توسط دانشجو به مرکز آموزشی ضروری است.

 

مشاور عالی سازمان سنجش با ارائه توصیه‌‌هایی به داوطبان عنوان کرد :‌اگر از طریق کافی‌نت اقدام به ثبت‌نام می‌کنند، تأکید می‌شود که تمام مراحل ورود اطلاعات ثبت‌نامی را شخصاً انجام دهند یا بر انجام امور مربوط، در کافی‌نت نظارت مستقیم داشته باشند.

 

وی افزود: داوطلبان پس از تکمیل تقاضانامه، دریافت شماره پرونده ۶ رقمی و کدپیگیری ۱۶ رقمی یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و نزد خود نگهداری کنند. همچنین داوطلبان می‌توانند سؤالات خود را در این خصوص در ساعت اداری با شماره‌ تلفن‌ ۴۲۱۶۳ ۰۲۱ یا بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مطرح کنند.

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب