امروز پنج شنبه , ۳ تیر , ۱۴۰۰ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

 

مشاور عالی سازمان سنجش گفت:‌ فرصت ثبت‌نام در نخستین آزمون استخدامی دستیاران دستگاه‌های اجرایی تا روز پنجشنبه ۱۵ بهمن تمدید شد.

 

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای شرکت در نخستین آزمون استخدامی دستیاران دستگاه‌‌های اجرایی برای کسانی که تاکنون ثبت نام نکرده‌اند مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۱۵ بهمن تمدید شد و داوطلبانی که پیش از این ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند در این مهلت نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

وی افزود:‌ اطلاعیه اصلاحات و افزایش ظرفیت پذیرش در کد شغل محل‌های جدید امروز در سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود و پس از آن افراد می‌توانند با توجه به اطلاعیه مورد نظر فرم ثبت‌نام خود را در صورت نیاز اصلاح کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تاکنون ۳ هزار و ۳۰۰ نفر در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند که داوطلبان پس از برگزاری آزمون کتبی و طی مراحل مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی استخدام می‌شوند.

 

مشاور عالی سازمان سنجش افزود: دفترچه ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی دستیاران ستادی همزمان با شروع ثبت‌نام از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور بر روی سایت این سازمان قرار دارد.

وی گفت:‌ اولین آزمون استخدامی متمرکز سال ۹۴ دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی کشور در روز جمعه ۲۱ اسفندماه در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار می‌شود و داوطلبان از روز ۱۷ اسفند می‌توانند کارت ورود به جلسه را دریافت کنند.

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب