امروز پنج شنبه , ۷ اسفند , ۱۳۹۹ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

 

ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته از امروز تا ۲۲ آذر با مراجعه به سایت سازمان سنجش امکان پذیر است همچنین ثبت‌نام دوره دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی نیز از امروز آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته) سال ۱۳۹۵ از امروز دوشنبه ۱۶ آذر از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی WWW.SANJESH.ORG آغاز می‌شود و داوطلبان تا روز یکشنبه ۲۲ آذر برای ثبت‌نام فرصت دارند.

تمام متقاضیان باید در مهلت در نظر گرفته شده و مطالعه دقیق دفترچه راهنما برای ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود و داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و پرداخت مبلغ ۳۰ هزار تومان به عنوان وجه ثبت‌نام نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

آزمون کارشناسی ارشد ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت ۹۵ برگزار می‌شود.

به گزارش تسنیم، ثبت‌نام متقاضیان بدون آزمون و با آزمون دوره دکتری تخصصی و همچنین داوطلبان بدون آزمون و با آزمون دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی نیز از امروز آغاز می‌شود.

داوطلبان ادامه تحصیل مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی می‌توانند از دوشنبه ۱۶ آذر تا پایان چهارشنبه ۹ دی با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org  ابتدا دفترچه راهنمای ثبت‌نام را دریافت و پس از مطالعه وکسب آگاهی‌های کامل در مورد رشته مورد نظر، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

آنگونه که مجتبی علوی فاضل رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی می‌گوید:‌ داوطلبان باید قبل از تهیه کارت اعتباری تصمیم خود را مبنی بر شرکت در نوع آزمون مورد نظر گرفته باشند. داوطلبان مقاطع دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد در صورت داشتن شرایط لازم مطابق مندرجات دفترچه راهنمای ثبت‌نام هیچگونه محدودیتی در ثبت‌نام دوره‌‌های مختلف آن مقطع نخواهند داشت. به عبارت دیگر داوطلب به طور همزمان امکان ثبت‌نام در دوره‌های با آزمون و بدون آزمون در مقاطع دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد را خواهد داشت.

وی ادامه داد: متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند با توجه به علاقه و بدون در نظرگرفتن رشته تحصیلی مقطع کارشناسی، در یک مجموعه امتحانی تا حداکثر ۱۰۰ رشته محل را انتخاب کنند. در خصوص علاقمندان به تحصیل در گروه علوم پزشکی و همچنین متقاضیان شرکت کننده بدون آزمون کارشناسی ارشد رعایت شرط تجانس و سایر شروط با توجه به ضوابط موجود در دفترچه راهنما الزامی است.

آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال تحصیلی ۹۵-۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی در  روزهای ۶ الی ۸ خرداد  ۹۵ و همچنین آزمون دکتری تخصصی در ۹ بهمن ۹۴ برگزار خواهد شد.

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب