امروز پنج شنبه , ۳ تیر , ۱۴۰۰ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

 

مشاور عالی سازمان سنجش گفت:‌ ثبت‌نام برای آزمون دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ دانشگاه‌ها از ساعت ۱۴ امروز آغاز می‌شود.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت:‌ ثبت‌نام برای آزمون دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و بیست و یکمین المپیاد علمی و دانشجویی کشور از ساعت ۱۴ امروز آغاز و تا روز یکشنبه ۲۲ آذر ادامه دارد. داوطلبان برای ثبت‌نام در این آزمون باید به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

وی افزود: فترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون حاوی شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی همزمان با آغاز ثبت‌نام بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام برای این آزمون به صورت اینترنتی است، داوطلبان باید از طریق کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب و پرداخت مبلغ ۳۰۰ هزار ریال نسبت به خرید کارت اعتباری ثبت‌نام اقدام کنند.

وی افزود: داوطلبان می‌تواند علاوه بر انتخاب کد رشته‌های مورد علاقه خود از میان ۶۶ کد رشته امتحانی که در دفترچه راهنما به عنوان رشته‌های شناور اعلام شده‌اند نسبت به انتخاب رشته دوم اقدام کنند. داوطلبانی که اقدام به انتخاب کد رشته‌های دوم م‌کنند باید مبلغ ۳۰۰ هزار ریال دیگر پرداخت کنند.

توکلی ادامه داد: کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ طی روزهای ۱۲ اردیبهشت تا ۱۵ اردیببهشت ۹۵ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و آزمون نیز در صبح و بعدازظهر ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت ۹۵ برگزار می‌شود.


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب