امروز شنبه , ۹ اسفند , ۱۳۹۹ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

 

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به اینکه فرصت انتخاب رشته در پذیرش رشته‌های بدون آزمون کنکور سال ۹۴ فردا پایان می‌پذیرد، گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز تعداد ۶۰ هزار و ۴۹۴ داوطلب ثبت نام و انتخاب رشته کرده‌اند.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: ثبت نام در انتخاب رشته برای شرکت در گزینش تعدادی از رشته‌های تحصیلی مقطع کاردانی روزانه علوم پزشکی، رشته‌های تحصیلی موسسات غیرانتفاعی و غیردولتی، پیام نور و مقطع کارشناسی پردیس‌های دانشگاه تهران و شریف در کیش که پذیرش در آنها براساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد با درنظر گرفتن مهلت تمدید شده ساعت ۲۴ فردا چهارشنبه ۱۳ آبان پایان می‌یابد.

وی افزود: دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته هم اکنون نیز بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار دارد و داوطلبان علاقه‌مند می‌توانند در مهلت باقیمانده به سایت سازمان مراجعه و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته حداکثر ۵۰ کد رشته محل را انتخاب کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز سه شنبه ۱۲آبان تعداد ۶۰ هزار و ۴۹۴ داوطلب ثبت‌نام و انتخاب‌رشته کرده‌اند و به داوطلبان اعلام می‌کنیم که این مهلت دیگر قابل تمدید نیست.

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب