امروز جمعه , ۸ اسفند , ۱۳۹۹ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

 

ثبت‌نام برای پذیرش در برخی رشته‌ها از جمله مقطع کاردانی روزانه دانشگاه‌های علوم پزشکی و پردیس‌های دانشگاه تهران و شریف در کیش براساس سوابق تحصیلی از امروز ۴ آبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش امکان پذیر است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، پذیرش برای تعدادی از رشته‌های مقطع کاردانی دوره روزانه دانشگاه‌های علوم پزشکی، رشته‌های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیردولتی، مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور و پردیس‌های دانشگاهی دانشگاه تهران وصنعتی شریف در کیش بر اساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد.

بر این اساس ثبت‌نام برای پذیرش در این رشته‌ها از امروز دوشنبه ۴ آبان از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org آغاز می‌شود و تا روز پنجشنبه ۷ آبان ادامه دارد.

طبق اعلام حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش، تمام متقاضیانی که حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن ۹۴ موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی می‌شوند ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته حداکثر ۵۰ کدرشته محل برای گزینش در رشته‌های تحصیلی مذکور اقدام کنند. هر داوطلب می‌تواند علاوه بر انتخاب گروه آزمایشی اصلی شامل علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی در گروه آزمایشی هنر و زبان خارجی نیز متقاضی شود.

دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته از امروز در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار دارد.

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب