امروز شنبه , ۹ اسفند , ۱۳۹۹ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

 

معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت:‌سایت فروش اینترنتی کتاب‌‌های درسی ویژه داوطلبان آزاد، معلمان و دانش‌آموزان افغانستانی که موفق به دریافت کد ۱۰ رقمی نشده‌ و هنوز کتاب‌های درسی را تهیه نکرده‌اند،‌مجدد از فردا بازگشایی می‌شود.

سید حسین طلایی زواره معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این پرسش که تعدادی از داوطلبان آزاد طی تماسی اعلام کرده‌اند که سایت فروش اینترنتی کتاب‌های درسی به منظور تهیه کتاب‌های دوره پیش دانشگاهی برای این گروه از داوطلبان فعال نشده است و آنها برای خرید کتاب از بازار آزاد مجبور به پرداخت ۹۵ هزار تومان هزینه هستند، اظهار داشت:‌ تیم فعال سازی سایت اینترنتی فروش کتاب‌های درسی با مشکلی مواجه شد به همین دلیل کار به روزرسانی سایت با تأخیر مواجه شد.

وی افزود:‌ سایت فروش اینترنتی کتاب‌های درسی از فردا مجدد بازگشایی می‌شود و داوطلبان آزاد، معلمان و دانش‌آموزان افغانستانی که کد ۱۰ رقمی را نداشته و نتوانستند کتاب‌های درسی را تهیه کنند، با مراجعه به سایت کتاب‌های درسی می‌توانند اقدام به خرید کتاب‌ها به همان قیمت دولتی کنند.این سایت تا اوایل آبان فعال است.

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت:‌ اصلاح فرایند توزیع به‌عنوان یکی از اهداف طرح توزیع الکترونیکی کتاب‌های درسی است که موجب کاهش هزینه‌‌ها و افزایش بهره‌وری می‌شود. ایجاد آرامش نسبی برای دانش‌آموزان و خانواده‌ آنان برای تأمین به موقع کتاب، یکی دیگر از اهداف این طرح است. توزیع الکترونیکی همچنین از دغدغه خانوده‌ها برای تهیه کتاب در بازار سیاه و فروش غیر قانونی، پیشگیری می‌کند.

وی بیان کرد:‌ امسال برای نخستین بار و به صورت آزمایشی کتاب‌های درسی دوره پیش دانشگاهی در تمام کشور و کتاب‌های درسی دوره ابتدایی در شهر تهران به صورت اینترنتی به فروش رسید.

به گزارش تسنیم، داوطلبان برای خرید اینترنتی کتاب‌های درسی باید به سایت www.irtextbook.ir مراجعه کنند.

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب