امروز پنج شنبه , ۳ تیر , ۱۴۰۰ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به اینکه تا صبح امروز ۳۱ هزار و ۹۷۰ داوطلب نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۴ اقدام کرده‌اند، گفت:‌ فردا آخرین فرصت برای این کار است.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به اینکه تا صبح امروز ۳۱ هزار و ۹۷۰ داوطلب نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی و تکمیل برخی از کد رشته‌های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۴ اقدام کرده‌اند، اظهار داشت:‌ مهلت شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۴ ساعت۲۴ روز پنجشنبه ۱۶ مهرماه به پایان می رسد و داوطلبان تا آن زمان فرصت دارند نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته خود اقدام کنند.

وی افزود: تمام داوطلبانی که در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ناپیوسته سال ۹۴ ثبت نام کرده‌اند و در جلسه آزمون حاضر بوده‌اند اعم از مجازین و غیر مجازین به انتخاب رشته، می‌توانند با مطالعه اطلاعیه در صورت واجد شرایط بودن حداکثر۲۰ کدرشته محل را از میان کدرشته‌های امتحانی مربوط انتخاب کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور عنوان کرد: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور حاوی کدرشته محل‌های جدید و تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته محل‌های تحصیلی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال۹۴ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی  روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.

وی گفت: آن دسته از داوطلبانی که جزو پذیرفته شدگان نهایی یکی از کد رشته‌های دارای شرایط خاص و بورسیه‌ها هستند در این مرحله حق انتخاب رشته نخواهند داشت.

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب