امروز جمعه , ۱۵ اسفند , ۱۳۹۹ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش وپررش گفت: بیش از۶۵۰هزار دانش آموز از سراسر کشور سال گذشته در قالب اردوی راهیان نور از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ حمیدرضا کفاش در کنگره بزرگداشت شهید شاخص سال ۹۴ کشور” سردار شهید نادرمهدوی ” اظهار کرد: جامعه دانش‌آموزی کشور با تقدیم ۳۶ هزار شهید نقش بسیار بزرگی در دوران دفاع مقدس داشته است.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش وپررش تصریح کرد: فرهنگیان کشور نیز با ۲۵ هزار شهید علاوه بر نقش و رسالت فرهنگی خود با ایثارخون مقدس خویش همراه و همگام مردم حافظ انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن بوده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: استان بوشهر ۴۷۰ شهید دانش‌آموز و ۱۱۱ شهید فرهنگی در دوران دفاع مقدس تقدیم حراست از نظام مقدس اسلامی کرده است.

کفاش ادامه داد: اعزام نخستین کاروان راهیان نور دانش آموزی کشور از روستای بحیری شهرستان دشتی که زادگاه و مزار شهید شاخص ملی “سردار شهید نادرمهدوی” است، باعث افزایش روحیه معنوی و ایثارگری در دانش آموزان خواهدشد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش وپررش افزود: امروز دولت تدبیر وامید توجه ویژه‌ای به کاروان‌های راهیان نور و برنامه‌های فرهنگی برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت دارد و تمام امکانات وزارتخانه‌های مختلف از جمله آموزش وپرورش درخدمت اعزام موفق این کاروان‌ها است.

کفاش تصریح کرد: استان بوشهر درزمینه اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی از استان‌های برتر و موفق کشور بوده و امید است که سایر استان‌ها نیز از این استان برای اعزام راهیان نور الگو بگیرند.

وی برکیفیت بخشی به اردوی راهیان نور تاکید کرد و افزود: این اردوها بهترین شیوه برای انتقال مفاهیم وفرهنگ مقاومت، شجاعت و ایثارشهدا و رزمندگان به دانش‌آموزان وجوانان است.

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب