امروز پنج شنبه , ۸ آبان , ۱۳۹۹ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

 

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته‌های متمرکز آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۴ فردا بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

 

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته‌های متمرکز آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۴ اعم از رشته‌هایی که پذیرش با آزمون یا با سوابق تحصیلی خواهد بود و همچنین فهرست اسامی معرفی شدگان چند باربر ظرفیت پذیرش رشته‌های نیمه متمرکز آزمون کاردانی به کارشناسی پیوسته فردا از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می‌شود.

وی افزود:‌ داوطلبانی که اسامی آنها در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار می‌گیرد با توجه به مندرجات اطلاعیه‌ای که در این خصوص همزمان با اعلام اسامی آنها منتشر خواهد شد به سایت دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مربوطه مراجعه کنند تا از برنامه زمانی و مدارک لازم برای ثبت نام مطلع شده و در زمان مقرر برای ثبت نام اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت:‌در صورت نبودن برنامه زمانی خاص در سایت دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی، پذیرفته شدگان در یکی از روزهای سه شنبه ۳۱ شهریور یا چهارشنبه اول مهر ماه با در دست داشتن مدارک برای ثبت نام به دانشگاه محل قبولی مراجعه کنند.

توکلی بیان کرد:‌ آن دسته از داوطلبانی که اسامی آنها به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت پذیرش رشته‌های نیمه متمرکز آزمون کاردانی به کارشناسی پیوسته اعلام می‌شود برای آگاهی از زمان مصاحبه به اطلاعیه سازمان سنجش که در تاریخ ۲۰ مهر بر روی سایت قرار می‌گیرد، مراجعه کنند.

وی افزود:‌ظرفیت پذیرش دانشجور در ۲۵ کدرشته امتحانی با آزمون ۱۴۸ هزار و ۵۵۳ نفر و در ۴۴ کد رشته امتحانی بدون آزمون ۶۳ هزار و ۲۰۰ نفر است.

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب