امروز پنج شنبه , ۲۸ شهریور , ۱۳۹۸ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

حرف آخر

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

820 بار ۲۴ام شهریور ۱۳۹۴ جواد اخبار دبیرستان , اخبار مقاطع تحصیلی بدون نظر

 

مشاور عالی سازمان سنجش گفت:‌کارنامه داوطلبان آزمون سراسری سال ۹۴ روی سایت سازمان سنجش قرار دارد و داوطلبانی که در انتخاب رشته دچار اشتباه شده‌اند تا ۱۸ مهر برای ارائه درخواست خود به صورت اینترنتی فرصت دارند.

 

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت:‌کارنامه تمام پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال ۱۳۹۴ و آن دسته از داوطلبانی که فرم انتخاب رشته اینترنتی را تکمیل کرده ولی پذیرفته نشده‌اند،‌ از ساعت ۲۳ دیشب بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به کنترل‌های متعدد از صحت نتایج اطمینان به دست آمده است. داوطلبان چنانچه بعد از دریافت کارنامه مذکور سوال داشته یا در انتخاب رشته مرتکب اشتباه شده‌اند تا روز ۱۸ مهر ۹۴ فرصت دارند از طریق سیستم پاسخگویی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش اقدام کنند و پس از این تاریخ درخواست‌ها بررسی نخواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت:‌ به موارد واصله به غیر از روش اینترنتی ترتیب اثر داده نخواهد شد و از داوطلبان تقاضا می‌شود از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداً خودداری کنند. درخواست‌های مربوط به اشتباه در انتخاب رشته برای پذیرش در نیمسال دوم دانشگاه‌ها بررسی خواهد شد.

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب