امروز پنج شنبه , ۳ تیر , ۱۴۰۰ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

 

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: اسامی پذیرفته شدگان نهایی دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی فردا دوشنبه بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.

 

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: براساس برنامه اسامی پیش بینی شده فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون دوره‌های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی سال ۱۳۹۴ فردا دوشنبه ۲۳ شهریور بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌پذیرد.

وی افزود: داوطلبانی که اسامی آنها در فهرست نهایی پذیرفته شدگان این آزمون قرار دارد باید با توجه به مندرجات اطلاعیه‌ای که در این خصوص به همراه فهرست اسامی آنها بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد، به پایگاه اطلاع رسانی آموزشکده‌ها و موسسات آموزش عالی ذی‌ربط مراجعه کرده و از مدارک لازم و تاریخ ثبت نام مطلع شوند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ثبت نام برای شرکت در این آزمون از طریق سازمان سنجش در تاریخ ۱۳ اردیبهشت ۹۴ آغاز و با درنظرگرفتن مهلت تمدید شده یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۴ پایان یافت. در این دوره پذیرفته دانشجو برای ۴۲ کدرشته امتحانی صورت گرفت و ۲۶۳ هزار و ۹۲۱ نفر ثبت نام کردند.

توکلی ادامه داد: از تعدادی ۴۲ کدرشته امتحانی پذیرش در ۲۳ کدرشته از طریق آزمون و ۱۹ رشته براساس سوابق تحصیلی یا معدل کل دیپلم بدون ازمون انجام شد. از تعداد ۲۶۳ هزار و ۹۲۱ ثبت نام کننده ۲۵۶ هزار و ۹۴۴ داوطلب در ۲۳ کدرشته امتحانی که پذیرش در آنها براساس آزمون بود ثبت نام کردند و ۶ هزار و ۹۷۷ داوطلب در ۱۹ کدرشته که پذیرش براساس سوابق تحصیلی بود ثبت نام کردند.

وی خاطرنشان کرد: ظرفیت پذیرش دانشجو در ۴۲ کد رشته امتحانی ۲۵۷ هزار و ۵۵۰ نفر خواهد بود که از این تعداد ۲۴۴ هزار و ۳۰۳ ظرفیت مربوط به رشته‌های با آزمون و ۱۳ هزار و ۲۴۷ ظرفیت مربوط به رشته‌های بدون آزمون است.

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب