امروز سه شنبه , ۱۱ آذر , ۱۳۹۹ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

 

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش گفت: کارنامه داوطلبان آزمون سراسری سال ۹۴ پنج‌شنبه ۲۶ شهریور روی سایت سنجش قرار گرفته است و داوطلبان تا ۱۸ مهر برای طرح سؤالات خود فرصت دارند.

 

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: برای تمام پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری سال ۹۴ و آن دسته از داوطلبانی که فرم انتخاب رشته اینترنتی را تکمیل کرده‌، اما پذیرفته نشده‌اند، کارنامه علمی حاوی رتبه داوطلب در کد رشته محل‌های انتخابی و رتبه آخرین فرد پذیرفته شده و اطلاعات دیگر صادر شده است.

وی افزود: کارنامه داوطلبان از پنج شنبه ۲۶ شهریور در سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد. با توجه به کنترل‌های متعدد از صحت نتایج اعلام شده اطمینان حاصل شده، اما داوطلبان پس از دریافت کارنامه نتایج نهایی آزمون سال ۹۴ اگر در خصوص مندرجات آن سؤالی داشته باشند تا ۱۸ مهر برای طرح سؤالات خود فرصت دارند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش گفت: داوطلبان برای طرح سؤال خود صرفاً باید از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در پایگاه اینترنتی سازمان سنجش اقدام کنند و به تمام مواردی که به روش‌های دیگر ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد. 

توکلی ادامه داد: تمام درخواست‌های مربوط به اشتباه در انتخاب رشته صرفاً برای پذیرش در نیم سال دوم دانشگاه‌ها بررسی خواهد شد.

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب