امروز جمعه , ۱۵ اسفند , ۱۳۹۹ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

 

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت:‌داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد می‌توانند جهت دریافت شماره داوطلبی و پرونده خود با شماره ۴۷۴۳ تماس حاصل کنند و با شماره گیری کلید شماره ۳، اطلاعات مورد نظر را دریافت کنند.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد می‌توانند جهت دریافت شماره داوطلبی و پرونده خود با شماره ۴۷۴۳ تماس حاصل کنند و با شماره گیری کلید شماره ۳، اطلاعات مورد نظر را دریافت کنند.

وی افزود: این سرویس جهت داوطلبان دوره‌های دکتری پژوهش محور و دکتری آموزشی پژوهشی نیز فراهم شده است، لذا داوطلبان این دو مقطع نیز می‌توانند با شماره مورد نظر تماس حاصل نموده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت کنند.

علوی فاضل خاطر نشان کرد: داوطلبان ورود به دانشگاه در رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی  نیز امکان استفاده از این سرویس را دارند.

به گزارش مرکز معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی،‌ وی در پایان گفت: داوطلبان در کلیه مقاطع به وب سایت  www.azmoon.org  مراجعه و سؤال خود را در قسمت پرسش و پاسخ مطرح، تا کارشناسان به آنها پاسخ گویند.

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب