امروز سه شنبه , ۱۹ اسفند , ۱۳۹۹ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

 

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی زمان بندی اعلام نتایج آزمون‌های دانشگاه آزاد و تاریخ ثبت‌نام از پذیرفته شدگان را اعلام کرد.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ مجتبی علوی فاضل با اشاره به آغاز اعلام نتایج آزمون‌های دانشگاه آزاد از هفته آینده اظهار داشت: دوشنبه (۱۶ شهریور) نتایج آزمون دکترای تخصصی پژوهش محور، سه شنبه (۱۷ شهریور) نتایج آزمون کارشناسی ارشد، چهارشنبه (۱۸ شهریور) نتایج آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها در مقطع کارشناسی، کاردانی و دکترای حرفه‌ای و پنج‌شنبه (۱۹ شهریور) نتایج آزمون دکترای تخصصی آموزشی پژوهشی اعلام می‌شود.

وی افزود:‌ثبت‌نام پذیرفته شدگان دوره دکترای پژوهش محور و دکترای تخصصی آموزشی پژوهشی در تاریخ‌های ۲۱ و ۲۲ شهریور انجام می‌‌شود. همچنین در تاریخ‌های ۲۳ و ۲۴ شهریور ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد صورت می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان سراسری کاردانی، کارشناسی و دکترای حرفه‌ای در تاریخ ۲۵ شهریور انجام می‌شود.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در رابطه با نحوه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان گفت: این افراد برای ثبت‌نام باید به واحد دانشگاهی که در آن پذیرفته شده‌اند مراجعه کنند و مدارک لازم که شامل اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی، ۱۲ قطعه عکس، اصل مدرک پایه، ریز نمرات مقطع تحصیلی قبلی و برای آقایان کارت معافیت  یا پایان خدمت (در صورت معافیت و گذراندن خدمت سربازی) است را به همراه داشته باشند.

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب