امروز سه شنبه , ۱ تیر , ۱۴۰۰ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

 

اسامی ۱۵۹ هزار و ۶۴۵ نفر از پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون کارشناسی ارشد بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت.

 

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم،‌ نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد هم‌اکنون بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

طبق  اعلام حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش ۱۵۹ هزار و ۶۴۵ نفر در آزمون کارشناسی ارشد پذیرفته شده‌اند که از این تعداد ۷۶ هزار و ۲۳۹ نفر زن و ۸۳ هزار و ۴۰۶ نفر مرد هستند. ۴۷٫۷۶ درصد پذیرفته‌شدگان نهایی در آزمون کارشناسی ارشد زن و ۵۲٫۲۴ درصد آنها مرد هستند.

وی گفت: داوطلبانی که فهرست اسامی آنها به عنوان پذیرفته‌شده نهایی اعلام می‌شود ضمن توجه به ضوابط اعلام شده در اطلاعیه‌ای که بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد برای کسب اطلاعات و مدارک مورد نیاز  برای ثبت نام به سایت اطلاع‌رسانی دانشگاه یا موسسه آموزش عالی مربوطه مراجعه کنند.

توکلی خاطرنشان کرد: در صورتیکه دانشگاه تاریخ مشخصی را برای ثبت‌نام ارائه نکرده باشد پذیرفته‌شدگان در یکی از روزهای شنبه ۱۴ شهریور، یک‌شنبه ۱۵ شهریور و دوشنبه ۱۶ شهریور با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به شرح مندرج در اطلاعیه‌ای که همراه اسامی آنها بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد برای ثبت‌نام به دانشگاه و موسسه آموزش عالی مربوطه مراجعه کنند.

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب