امروز جمعه , ۱۵ اسفند , ۱۳۹۹ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

 

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام رشته‌های بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی همچنان ادامه دارد.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مجتبی علوی فاضل اظهار داشت:‌ ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی همچنان ادامه دارد. لذا داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته خود اقدام کنند.

علوی فاضل افزود: داوطلبان در نظر داشته باشند قبل از خرید کارت اعتباری به دفترچه راهنمای ثبت نام و یا جدول رشته/محل‌ها مراجعه و پس از انتخاب رشته مورد نظر خود نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: داوطلبان در نظر داشته باشند که در سایت ثبت نام، جدول رشته/محلهایی که ظرفیتشان تکمیل شده نیز موجود است و داوطلبان نمی‌توانند آنها را برای این نیمسال تحصیلی(مهرماه) انتخاب کنند. لذا صرفاً انتخاب رشته در رشته/محلهایی صورت می‌گیرد که همچنان ظرفیت پذیرش آنها تکمیل نشده است.

وی در پایان گفت: داوطلبان می‌توانند بعد از انجام ثبت نام اینترنتی، چند روز بعد با همراه داشتن رسید ثبت‌نام در سایت به واحدهای دانشگاهی مربوطه مراجعه کنند.

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب