امروز دوشنبه , ۱۱ اسفند , ۱۳۹۹ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

 

سازمان سنجش با صدور اطلاعیه‌ای با اشاره به اینکه نتایج آزمون کارشناسی ارشد روز دوشنبه ۹شهریور بر روی سایت این سازمان قرار می‌گیرد،‌ضوابط ثبت‌نام پذیرفته شدگان را اعلام کرد.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سازمان سنجش با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد:‌ به اطلاع تمام داوطلبان‌ شرکت‌کننده‌ در آزمون‌ ورودی تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های کارشناسی ‌ارشد ناپیوسته) ‌ سال‌ ۱۳۹۴ می‌رساند که‌ نتایج نهایی آزمون‌ مذکور در روز دوشنبه ۹ شهریور بر روی پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org  قرار می‌گیرد.

تمام داوطلبانی که اسامی آنها به‌ عنوان‌ پذیرفته‌ شده‌ نهایی هر یک‌ از کد رشته‌های امتحانی مربوط  اعلام‌ شده، لازم است  ضمن توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده در اطلاعیه‌ای که به همراه نتایج منتشر می‌شود، برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر درخصوص تاریخ، نحوه و مدارک لازم برای ثبت نام به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ذیربط مراجعه کنند.

ضمناً در صورتیکه دانشگاه‌ها و موسسات محل قبولی داوطلبان، تاریخ مشخصی را برای ثبت‌نام ارائه نکرده باشند، باید در یکی از روزهای شنبه ۱۴ شهریور، یکشنبه ۱۵ شهریور و دوشنبه ۱۶ شهریور برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی مراجعه کنند.

تمام پذیرفته شدگان باید در زمان مقرر برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی خود مراجعه کنند. بدیهی است عدم مراجعه به موقع پذیرفته‌شدگان در تاریخ‌ یا تاریخ‌های تعیین شده برای ثبت‌نام، به منزله انصراف از ثبت نام و ادامه تحصیل آنان تلقی خواهد شد.

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب