امروز جمعه , ۱۵ اسفند , ۱۳۹۹ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

 

دانشگاه‌های شهید بهشتی، خواجه نصیر الدین طوسی، تهران، علامه طباطبایی و الزهرا زمان‌بندی ثبت‌نام از پذیرفته شدگان آزمون دکتری را اعلام کردند.

 

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، دانشگاه‌های تهران، خواجه نصیر، الزهرا و شهید بهشتی زمان بندی ثبت‌نام از پذیرفته شدگان آزمون دکتری را اعلام کرده‌اند.

 

دانشگاه تهران با صدور اطلاعیه‌ای درخصوص زمان بندی ثبت‌نام از پذیرفته شدگان آزمون دکتری اعلام کرد:‌ لازم است پذیرفته شدگان بر اساس برنامه تعیین‌شده، برای ثبت‌نام، به سامانه مربوط به نشانی: reg.ut.ac.ir مراجعه کنند.

در ضمن، ثبت‌نام حضوری با مراجعه به محل پردیس/ دانشکده مربوط و بر اساس کد رشته محل قبولی، در موعد تعیین شده و با ارائه «اصل مدارک لازم» صورت می‌پذیرد.

برنامه ثبت نام:

ثبت‌نام الکترونیکی: از روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۴٫۰۶٫۰۵ تا یکشنبه مورخ ۱۳۹۴٫۰۶٫۰۸

ثبت‌نام حضوری: از روز شنبه مورخ ۱۳۹۴٫۰۶٫۰۷ تا سه‌شنبه مورخ۱۳۹۴٫۰۶٫۱۰

دانشگاه علامه طباطبایی

این دانشگاه با صدور اطلاعیه‌ای زمان بندی ثبت‌نام از پذیرفته شدگان آزمون دکتری را اینگونه اعلام کرد:‌

مرحله اول: به صورت الکترونیکی از تاریخ سه شنبه ۱۳۹۴٫۰۶٫۰۳ تا جمعه ۱۳۹۴٫۰۶٫۱۰ با ورود به پایگاه الکترونیکی دانشگاه به نشانی www.atu.ac.ir توسط هریک از پذیرفته شدگان انجام شود. راهنمای نحوه ورود به سیستم و ثبت اطلاعات در پایگاه اینترنتی مذکور وجود دارد.

مرحله دوم: پذیرفته شدگان ضروری است پس از انجام مرحله اول، اصل مدارک اسکن شده را به همراه مدارک دیگر دیگر شامل پوشه، اصل مدرک کارشناسی ارشد مورد تایید وزارت علوم یا وزارت بهداشت یا شورای عالی انقلاب فرهنگی که در آن معدل قید شده باشد را در تاریخ دوشنبه ۹ شهریور و سه شنبه ۱۰ شهریور مطابق جدول زمان بندی به واحد تحصیلات تکمیلی دانشکده ارائه دهند.

دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی

این دانشگاه با صدور اطلاعیه‌ای زمان بندی ثبت‌نام از پذیرفته شدگان آزمون دکتری را اینگونه اعلام کرد:

انجام ثبت نام الکترونیکی از ساعت ۱۸ روز شنبه ۳۱ مرداد در سایت آموزشی دانشگاه به آدرس :  http :// golestan.kntu.ac.ir  انجام می‌شود.

کلیه پذیرفته شدگان موظفند پس از ثبت نام غیرحضوری ( اینترنتی )  فرم‌های مربوطه را مطالعه و پس از دانلود ، چاپ و تکمیل کرده  و به همراه مدارک ذکر شده در تاریخ سه شنبه سوم شهریور از ساعت ۹ تا ۱۲ به به مدیریت تحصیلات تکمیلی به آدرس خیابان میرداماد غربی، پلاک ۴۷۰، سازمان مرکزی دانشگاه تحویل دهند.

دانشگاه شهید بهشتی

این دانشگاه با صدور اطلاعیه‌‌ای زمان بندی ثبت‌نام از پذیرفته شدگان آزمون دکتری را اینگونه اعلام کرد:‌

ثبت نام غیرحضوری بوده و از روز شنبه ۱۴ شهریورماه آغاز شده و تا روز پنجشنبه ۱۵ شهریورماه ادامه دارد که پذیرفته‌شدگان ضرورت دارد در این مرحله به سیستم آموزش جامع گلستان دانشگاه شهید بهشتی به آدرس http://www.sbu.ac.ir مراجعه و تمام مراحل ثبت نام غیرحضوری (اینترنتی) خود را با دقت کامل به انجام رسانند.

مرحله دوم ثبت‌نام حضوری است که از روز شنبه ۲۱ شهریور آغاز شده و تا روز دوشنبه ۲۳ شهریورماه ادامه دارد.

دانشگاه الزهرا

این دانشگاه با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد:‌ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری ۹۴ دانشگاه الزهراء (س) در تاریخ ۱۰ و ۱۱ شهریور انجام می‌‌شود.

 ثبت نام الکترونیکی (غیرحضوری)  پذیرفته شدگان مقطع دکتری سال تحصیلی۹۴-۹۵  در تاریخ ۱۰ و ۱۱ شهریورماه انجام می‌شود.

 اطلاعیه و دستورالعمل مربوط به مدارک مورد نیاز برای ثبت نام الکترونیکی و نحوه تشکیل پرونده، (ثبت نام حضوری) متعاقباً از طریق سایت دانشگاه اعلام خواهد شد.


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب