امروز پنج شنبه , ۳ تیر , ۱۴۰۰ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

 
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از ارائه فرصت یک روزه برای انتخاب رشته و ویرایش ویژه داوطلبان آزمون دستیاری پزشکی خبر داد.

دکتر محمدحسین پورکاظمی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: فرصت انتخاب رشته برای آزمون دستیاری دوره چهل و دوم برای آخرین بار تمدید شد و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می توانند فردا پنجشنبه ۲۲ مرداد از ساعت ۸ صبح تا ۲ بعدازظهر نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

وی افزود: با توجه به اینکه تعداد زیادی از داوطلبان مجاز به انتخاب رشته آزمون دستیاری درخواست داشته اند که فرصت انتخاب رشته و ویرایش فرم انتخاب رشته فراهم شود. این فرصت یک روزه به همین دلیل اختصاص یافته است.

پورکاظمی خاطرنشان کرد: داوطلبانی هم که پیش از این نسبت به انتخاب رشته اقدام کرده اند می توانند در فرصت یک روزه نسبت به ویرایش فرم انتخاب رشته خود اقدام کنند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی یادآور شد: با توجه به اینکه نتایج نهایی آزمون دستیاری پزشکی تا آخر هفته اول شهریور ماه اعلام می شود این فرصت برای آخرین بار در اختیار داوطلبان قرار می گیرد تا داوطلبانی که به هر دلیل نتوانسته اند انتخاب رشته و ویرایش خود را انجام دهند از این فرصت استفاده کنند.

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب