امروز جمعه , ۱۵ اسفند , ۱۳۹۹ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

 

مشاور عالی سازمان سنجش گفت:‌اسامی ۱۱ هزار و ۵۳ پذیرفته شده نهایی دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور امروز چهارشنبه روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

 

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: در آزمون ورودی دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد سال ۹۴ دانشگاه پیام نور تعداد ۸۰ هزار و ۵۸۳ داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد ۳۸ هزار و ۶۹۸ نفر زن و ۴۱ هزار و ۸۵۸ نفر مرد بودند.

وی افزود: این آزمون صبح روز جمعه ۴ اردیبهشت ۹۴ به صورت تستی در ۱۰۱ شهرستان کشور و حوزه‌های انتخابی برگزار شد.

مشاور عالی سازمان سنجش ادامه داد: از تعداد ۸۰ هزار و ۵۸۳ داوطلب ثبت نام کرده در این آزمون ۵۰ هزار و ۴۲۱ نفر در جلسه حاضر بودند و ۳۰ هزار و ۱۶۲ نفر غایب بودند. به عبارتی دیگر ۶۲٫۵۷ درصد داوطلبان در جلسه حاضرو ۳۷٫۳ درصد آنها غایب بودند.از تعداد ۵۰ هزار و ۴۲۱ داوطلب حاضر در جلسه تعداد ۲۴ هزار و ۷۶۸ نفر زن و تعداد ۲۵ هزار و ۶۵۳ نفر مرد بودند.

توکلی عنوان کرد: با توجه به برنامه زمانی اعلام شده، گزینش نهایی و اعلام فهرست اسامی ۱۱ هزار و ۵۳ نفر پذیرفته شده نهایی دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور از امروز چهارشنبه ۲۱ مرداد بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت و از تعداد ۱۱ هزار و ۵۳ داوطلب پذیرفته شده ۵ هزار و ۳۲۳ نفر زن و ۵ هزار و ۳۲۸ نفر مرد هستند به عبارت دیگر ۴۸٫۱۸ درصد زن و ۵۱٫۸۲ درصد مرد هستند.

وی ادامه داد: پذیرفته شدگان می توانند برای ثبت نام در روز ۸ شهریورماه به سایت دانشگاه پیام نور مراجعه کنند و از برنامه زمانی دانشگاه مطلع شوند.

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب