امروز پنج شنبه , ۲۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

 
 
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت:
 
باید طبق قانون ۸۵ درصد ورودی ها به دانشگاه در سال ۹۸ بر اساس سوابق تحصیلی باشد.
 

به گزارش خبرنگار مهر، رضا صابری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در سی دومین اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور اظهار کرد:

هیچ ثروتی برای جامعه بالاتر از سرمایه انسانی نیست.

 

وی افزود: سرمایه انسانی می تواند جامعه را متحول کند و این سرمایه در وزارت آموزش و پرورش، وزارت علوم و وزارت بهداشت محقق می شود.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در قانون سال ۹۲ برای ورود دانش آموزان به دانشگاه ابلاغ شد که دانش آموزان باید بر اساس سوابق تحصیلی به موسسات آموزش عالی راه پیدا می کردند.

 

وی بیان کرد: کنکور راه خوبی برای استعداد یابی ورود به دانشگاه نیست و ظرفیت ارزیابی یک معلم در روند آموزشی بسیار موفق تر از گزینش در کنکور است.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما به دنبال استعداد یابی از طریق وزارت آموزش و پرورش هستیم عنوان کرد: باید طبق قانون مذکور ۸۵ درصد ورودی ها به دانشگاه در سال ۹۸ بر اساس سوابق تحصیلی باشد.

 

وی در پاسخ به پرسشی درباره پرداخت پاداش بازنشستگی فرهنگیان اظهار کرد: خوشبختانه کمیته بررسی مطالبات آموزش و پرورش در مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است که باید مطالبات به حق فرهنگیان را بررسی کند تا پرداخت شود.

 

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب