امروز چهارشنبه , ۵ تیر , ۱۳۹۸ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

حرف آخر

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

799 بار ۴ام مرداد ۱۳۹۴ جواد اخبار دبیرستان , اخبار مقاطع تحصیلی بدون نظر
 
بجنورد- سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: ۳۴ نفر از دانش آموزان این استان در کنکور سراسری امسال رتبه زیر ۱۰۰ کسب کردند.

 

عباس سعیدی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به نتایج دانش آموزان خراسان شمالی در کنکور سراسری سال جاری، اظهار کرد: امسال ۱۱ هزار و ۷۹۹ نفر از دانش آموزان این استان در گروه های مختلف آموزشی در کنکور سراسری به رقابت پرداختند.

 

وی با اشاره به اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری، اظهار کرد: از این تعداد ۱۷۳ نفر از دانش آموزان استان در گروه های آموزشی مختلف موفق به کسب رتبه زیر هزار شده اند.

 

سعیدی با بیان این که همچنین ۳۴ نفر از دانش آموزان استان نیز رتبه زیر ۱۰۰ کسب کرده اند، اضافه کرد: عباس داوری از شهرستان جاجرم در رشته علوم انسانی موفق به کسب رتبه هشتم و احمد رحیمی نیز از شهرستان شیروان در رشته علوم تجربی رتبه ۱۰ را در کنکور سراسری به دست آورده اند.

 

به گفته وی همچنین اعظم قربانی رتبه ۲۵ علوم تجربی و شایان رحمانی از بجنورد رتبه ۸۲ کنکور سراسری از دیگر دانش آموزان دارنده رتبه های برتر کنکور سراسری در خراسان شمالی هستند.

 

سعیدی با بیان این که در کنکور سراسری امسال دانش آموزان شهرستان اسفراین ۱۰ رتبه زیر ۱۰۰، دانش آموزان جاجرمی ۹ رتبه و دانش آموزان شهرستان شیروان نیز هفت رتبه زیر ۱۰۰ کسب کرده اند، اظهار کرد: همچنین در کنکور امسال دانش آموزان شهرستان اسفراین با ۵۷ رتبه زیر هزار، دانش آموزان شیروانی با ۵۱ رتبه، و دانش آموزان شهرستان های مانه و سملقان و بجنورد نیز هر یک با ۲۰ رتبه زیر هزار بیشترین رتبه های زیر هزار را در استان به دست آورده اند.

 

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب