امروز یکشنبه , ۱۱ آبان , ۱۳۹۹ شما در بزرگترین مرجع تخصصی کنکوری ها هستید.

بانک کتاب پایتخت

آخرین مطالب سايت

مطالب محبوب

 
 
کرمانشاه- رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه از پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی براساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون کنکور در مراکز پیام نور استان خبر داد.

 

بهمن سعیدی پور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از ابتدای امسال رشته علوم تربیتی گرایش برنامه ریزی آموزشی در مقطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور به تصویب رسیده و این دانشگاه همچنین به دنبال اخذ مجوز برای رشته های ادبیات عرب در جوانرود، جغرافیا در اسلام آباد غرب و جغرافیای سیاسی گرایش فضای شهری در شهرستان روانسر است.

 

وی در ادامه از پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی بر اساس سوابق تحصیلی (بدون کنکور) در دانشگاه پیام نور خبر داد و افزود: متقاضیان پس از مطالعه دفترچه راهنما در سایت سازمان سنجش  و مراجعه به نشانی  www.sanjesh.org از ۱۰ آبان تا ۱۷ آبان برای ثبت نام و انتخاب کد رشته مورد علاقه خود فرصت دارند.

 

رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه همچنین با اشاره به تکمیل ۴ پروژه ساخت و ساز در مراکز پیام نور استان گفت: دو پروژه مربوطه به شهرستان اسلام آباد است که تا پایان امسال و یا مهرماه سال آینده به بهره برداری می رسند که این پروژه ها شامل مجتمع های کارگاهی، آزمایشگاهی و ساختمانهای آموزشی است.

 

وی افزود: به منظور هوشمند سازی کلاس های آموزشی دانشگاه ها در هر ۴ واحد مرکز آموزشی کارگاه ها و آزمایشگاه ها و کلاس درس، تجهیزات پروژکتور، اینترنت و سایر امکانات آن فراهم شده و کرمانشاه اولین استانی است که این طرح را آغاز کرده و پیگیری می کند.

 

سعیدی پور با تشریح ظرفیت های دانشگاه های پیام نور در زمینه جابه جایی و نقل و انتقال دانشجویان در مراکز پیام نور تصریح کرد: طرح جابه جایی دانشجو در دانشگاه های دولتی و سنتی در ۱۴ مرکز در سطح استان صد درصد به صورت آزاد انجام می شود و هر دانشجو درهمان نیم سال اول می تواند در هر مرکزی که مد نظر دارند در رشته پذیرفته شده در سطح استان ادامه تحصیل دهد.

 

رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه با اشاره به اجرای طرح گرند در این مراکز آموزشی گفت: این طرح به میزان اعتبار پژوهشی گفته می شود که به اعضاء هیئت علمی تعلق می گیرد و به هر مقدار که مقاله و کار پژوهشی داشته باشند امتیازی به عنوان اعتبار طرح دریافت می کنند.

 

سعیدی پور افزود: در طرح گرند هر عضو هیئت علمی دانشگاه در سیستم آموزشی گلستانه کلیه فعالیت های خود را ثبت و بارگذاری می کند تا به تایید مراجع برسد و از طریق سیستم الکترونیکی و اتوماتیک امتیازها ثبت می شود که میزان آن برای اساتید تا سقف ۲۰میلیون تومان و برای اساتید به بالا تا سقف ۲۵میلیون تومان به عنوان امتیاز آموزش عالیه محسوب می شود.

 

 

 


اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس تلگرام اشترک در کلوب اشترک در فيس نما اشترک در تويتر اشترک در فيسبوک

برچسب ها

مطالب پيشنهادي

ديدگاه شما در مورد اين مطلب